ROOS/AGM-EI10E Visas vaizdas

ROOS/AGM-EI10E

Automatiškai regeneruojamas (savaime atsiplaunantis) filtras ROOS/AGM-EI10E skirtas šalinti iš vandens ištirpusią ir neištirpusią geležį, mechanines priemaišas, manganą, sieros vandenilį.

Smulkiau

Kaina: 3 400,00 €

1. Filtro paskirtis.

Automatiškai regeneruojamas (savaime atsiplaunantis) filtras ROOS/AGM-EI10E skirtas šalinti iš vandens ištirpusią ir neištirpusią geležį, mechanines priemaišas, manganą, sieros vandenilį. Dvivalentė (ištirpusi) geležis oksiduojama kalio permanganato pagalba. Oksdacidacijos reakcija vyksta Manganese Greensandfiltravimo terpės paviršiuje. Šis filtravimo užpildas ne tik oksiduoja, tačiau ir ,,sulaiko“ minėtas priemaišas, o išsekus oksidacijos gebai filtras automatiškai regeneruojasi (atsiplauna) pašalindamas į drenažą (kanalizaciją) sukauptas priemaišas, o kalio permanganato pagalba atnaujina užpildo gebą oksiduoti. Visas procesas vyksta automatiškai ir papildomos priežiūros nereikalauja. Išsamiau apie automatiškai atsiplaunančių užpilamųjų filtrų veikimą žiūrėkite čia.

2. Naudojimas.

Automatinis geležies šalinimo filtras ROOS/AGM-EI10E veikia Single darbo režimu ir naudojamas tais atvejais kai išvalytu vandeniu siekiama aprūpinti 1-3 asmenų namų ūkį ((pilnai atidaryti standartiniai 1-2 vandens maišytuvai (1,1 m³/h) arba 2-3 maišytuvai pusiau)), o tokio vandens tiekimas nebūtinas ištisą parą. Toks įrenginys pvz. gali būti montuojamas kotedžuose ar privačiose namų valdose, kai vandenyje aptinkamas padidėjęs geležies, sieros vandenilio, mangano, organinių medžiagų, drumstumo ar mechaninių priemaišų kiekis. Filtras naudojamas siekiant apsaugoti nuo korozijos, abrazyvinio susidėvėjimo ir priešlaikinių vamzdyno, santechninės įrangos, buitinės technikos (indaplovių, skalbimo mašinų, vandens šildymo įrengimų) gedimų, t.p. užkirsti kelią rudžių nubėgimams bei naudojamo ir vartojamo vandens savybėms pagerinti.

3. Įrangos komplektacija.

3.1. Sistema sukomplektuota pilnai automatiniu valdymo vožtuvu WS1EI, kuris vykdo filtro regeneravimus (atsiplovimus) pagal realiai sunaudotus vandens kiekius. Gamintojas "Clack Corporation", JAV. Veikimo principas, sandara, reguliavimas ir nustatymas pateikti naudojimo Instrukcijoje.

3.2. Filtravimo įrangos „bazė“ - standartinis korpusas 10x54'', pagamintas iš polietileno ir apipintas stiklo pluošto siūlais su epoksidine derva. Gamintojas "Clack Corporation", JAV. Gaminys atitinka higienos, saugumo bei technologinius reikalavimus.

3.3. Filtravimo terpė: įvairių struktūrų, tankio ir dydžio kvarcinis smėlis ir Manganese Greensand. Gamintojas "Clack Corporation", JAV.

3.4. Kalio permanganato talpos komplektas su tirpalo patraukimo-užpylimo, vandens perpylimo apsaugos, bei jungčių mechanizmais. Gamintojas "Clack Corporation", JAV.

4. Filtro montavimas.

Montavimo darbai vykdomi laikantis „ Automatinių užpilamųjų filtrų montavimo, nustatymo, paleidimo eksploatacijai ir garantinio aptarnavimo INSTRUKCIJA“ reikalavimų, kuri pristatoma kartu su įranga.

5. Pagrindiniai techniniai duomenys.

 

Valdymo vožtuvas - pilnai automatinis. Filtro atsiplovimai  vykdomi automatiškai,
pagal realiai sunaudotą vandens kiekį.
WS1EI (ClackCorp., JAV)
Filtro korpuso išmatavimai (coliais)10x54"(natural color, ClackCorp., JAV)
Filtravimo užpildo kiekis (litrais)42 (ClackCorp., JAV)
Kalio permanganato talpos komplekto išmatavimai (Plotis x Gylis x Aukštis cm.)25x25x45 (ClackCorp., JAV)
Filtro išmatavimai (Plotis x Gylis x Aukštis cm.)25x25x160
Išlaidos eksploatavimuiKalio permanganato papildymas kas 3-6 mėn.
PriežiūraRekomenduotina profilaktika kas 6-7 mėn.
Darbinis filtro našumas (m³/h)0,7
Maksimalus (trumpalaikis) filtro našumas (m³/h)1,1
Gamintojo rekomendacija keisti filtravimo užpildą (metais)5-8
Pajungimo diametras (coliais)1
Darbinis slėgio diapazonas (barais)2,5-8,0
Darbinis temperatūros diapazonas (ºC)2-40
Regeneracijų trukmė (min.)*80
Vandens sąnaudos regeneracijos metu*225-300
Garantinis laikotarpis (mėnesiais)30

 

 *Pastaba: nurodyti vidutiniai parametrai, jie kinta atsižvelgiant į vandens bei filtro užterštumo laipsnį, taip pat kiekvieno objekto specifiką.

25 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atgal
Toliau