Vandens nugeležinimo filtrai

Nugeležinimo filtrai šalina iš vandens ištirpusią ir neištirpusią geležį, mechanines priemaišas, sieros vandenilį. Dvivalentė (ištirpusi) geležis yra oksiduojama deguonimi. Oksdacidacijos reakcija vyksta specialiame, į filtro komplektacją įeinančiame, slėgiminiame filtro korpuse, kur dvivalentė (ištirpusi) geležis tampa trivalente (neištirpusia)...

Nugeležinimo filtrai šalina iš vandens ištirpusią ir neištirpusią geležį, mechanines priemaišas, sieros vandenilį. Dvivalentė (ištirpusi) geležis yra oksiduojama deguonimi. Oksdacidacijos reakcija vyksta specialiame, į filtro komplektacją įeinančiame, slėgiminiame filtro korpuse, kur dvivalentė (ištirpusi) geležis tampa trivalente (neištirpusia). Tuomet vanduo patenka į filtrą, kuriame esantis filtravimo užpildas savyje „sulaiko“ aukščiau išvardintas priemaišas, o vėliau automatiškai pašalina į drenažą (kanalizaciją) automatinio praplovimo metu.

Daugiau

Vandens nugeležinimo filtrai Yra 2 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
 • 1,100.00 € Yra sandėlyje Su mokesčiais

  Vandens filtras Swan SW Water I-Softener 25ECO skirtas šalinti iš vandens perteklinę geležį, manganą, amonį, spalvotumą (permanganato indeksas) bei „kietumą" (kalkes), jonų mainų būdu. Tinkamiausias 1-4 asmenų  šeimai.

  1,100.00 € Su mokesčiais
  Pristatymas: 1-3 d.d.
  Yra sandėlyje
 • 819.00 € Yra sandėlyje Su mokesčiais

  Automatiškai regeneruojamas (savaime atsiplaunantis) vandens filtras ROOS/AGO-EI08 skirtas šalinti iš vandens ištirpusią ir neištirpusią geležį, mechanines priemaišas, sieros vandenilį. Dvivalentė (ištirpusi) geležis oksiduojama oro deguonimi.

  819.00 € Su mokesčiais
  Pristatymas: 1-3 d.d.
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų