Vandens mechaninio valymo filtrai

Mechaninio valymo filtrai yra sukurti norint pašalinti mechanines daleles, smėlį, kalkes, rūdis ir koloidines medžiagas iš vandens. Siekiant efektyviai pašalinti santykinai dideles (didesnis nei 20-50 mikronų) daleles iš vandens, dažnai naudojami sietiniai arba diskiniai stambaus valymo filtrai. Jų trūkumas yra tas, kad jie surenka nedaug teršal...

Mechaninio valymo filtrai yra sukurti norint pašalinti mechanines daleles, smėlį, kalkes, rūdis ir koloidines medžiagas iš vandens. Siekiant efektyviai pašalinti santykinai dideles (didesnis nei 20-50 mikronų) daleles iš vandens, dažnai naudojami sietiniai arba diskiniai stambaus valymo filtrai. Jų trūkumas yra tas, kad jie surenka nedaug teršalų. Todėl esant stipriam vandens užteršimui arba naudojant filtrus dideliu našumu, būtina juos dažnai plauti, kas nėra efektyvu. Tokiai atvejais automatinės užpilamųjų sistemų naudojimas tampa naudingesnis. Filtruojančiai terpei dažniausiai pasitelkiamas įvairių frakcijų kvarcinis smėlis, užtikrinantis dalelių, kurių dydis yra nuo 20 mikronų, filtravimą. Smulkesnių dalelių valymui dažnai taikomas specialios keramikos užpilas. Tai užtikrina efektyvų valymą net smulkesnėms nešvarumams pašalinti.

Daugiau

Vandens mechaninio valymo filtrai Yra 2 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
 • 339.00 € Yra sandėlyje Su mokesčiais

  Automatiškai regeneruojamas (savaime atsiplaunantis) vandens filtras Classic/AM-EI08 skirtas šalinti iš vandens mechanines priemaišas (smėlį, smulkias mechanines daleles, rūdis) ir koloidines kilmės medžiagas.

  339.00 € Su mokesčiais
  Pristatymas: 1-3 d.d.
  Yra sandėlyje
 • 367.00 € Yra sandėlyje Su mokesčiais

  Automatiškai regeneruojamas (savaime atsiplaunantis) vandens filtras Classic/AM-EI09 skirtas šalinti iš vandens mechanines priemaišas (smėlį, smulkias mechanines daleles, rūdis) ir koloidines kilmės medžiagas.

  367.00 € Su mokesčiais
  Pristatymas: 1-3 d.d.
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų