Buitiniai vandens filtrai Yra 28 prekės(-ių).

 • Vandens minkštinimo...

  Automatiškai atsiplaunantys vandens minkštinimo - nukalkinimo filtrai yra sukurti siekiant pašalinti vandens "kietumą" - druskas (vandens minkštinimas). Filtrai mažina amonio, mangano ir geležies perteklius iki higieninių normų jonų mainų būdu. Filtravimo medžiaga (kationitas), kuri valydama vandenį užsiteršia, periodiškai atsiplauna naudojant druskos tirpalą ir šalina susikaupusias medžagas į drenažą (kanalizaciją) filtro regeneracijos (atsiplovimo) metu. Atsiplovimo dažnis priklauso nuo sunaudojamo vandens kiekio.

 • Vandens minkštinimo ir...

  Vandens filtrai, sukurti šalinti: perteklinę geležį, manganą, amonį, spalvotumą (permanganato indeksas) bei „kietumo“ (kalkių) druskas.

 • Vandens nugeležinimo...

  Nugeležinimo filtrai šalina iš vandens ištirpusią ir neištirpusią geležį, mechanines priemaišas, sieros vandenilį. Dvivalentė (ištirpusi) geležis yra oksiduojama deguonimi. Oksdacidacijos reakcija vyksta specialiame, į filtro komplektacją įeinančiame, slėgiminiame filtro korpuse, kur dvivalentė (ištirpusi) geležis tampa trivalente (neištirpusia). Tuomet vanduo patenka į filtrą, kuriame esantis filtravimo užpildas savyje „sulaiko“ aukščiau išvardintas priemaišas, o vėliau automatiškai pašalina į drenažą (kanalizaciją) automatinio praplovimo metu.

 • Geriamojo vandens...
 • Vandens mechaninio...

  Mechaninio valymo filtrai yra sukurti norint pašalinti mechanines daleles, smėlį, kalkes, rūdis ir koloidines medžiagas iš vandens. Siekiant efektyviai pašalinti santykinai dideles (didesnis nei 20-50 mikronų) daleles iš vandens, dažnai naudojami sietiniai arba diskiniai stambaus valymo filtrai. Jų trūkumas yra tas, kad jie surenka nedaug teršalų. Todėl esant stipriam vandens užteršimui arba naudojant filtrus dideliu našumu, būtina juos dažnai plauti, kas nėra efektyvu. Tokiai atvejais automatinės užpilamųjų sistemų naudojimas tampa naudingesnis. Filtruojančiai terpei dažniausiai pasitelkiamas įvairių frakcijų kvarcinis smėlis, užtikrinantis dalelių, kurių dydis yra nuo 20 mikronų, filtravimą. Smulkesnių dalelių valymui dažnai taikomas specialios keramikos užpilas. Tai užtikrina efektyvų valymą net smulkesnėms nešvarumams pašalinti.

 • Ultravioletiniai...
 • Angliai vandens filtrai
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 28 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 28 dalykų