Vandens filtras Classic/AM-EI09

Vandens filtras Classic/AM-EI09

Nauja prekė

Automatiškai regeneruojamas (savaime atsiplaunantis) vandens filtras Classic/AM-EI09 skirtas šalinti iš vandens mechanines priemaišas (smėlį, smulkias mechanines daleles, rūdis) ir koloidines kilmės medžiagas.

Smulkiau

367.00 € Su mokesčiais

Pristatymas: 1-3 d.d.

Apie prekę

1. Filtro paskirtis. 

Automatiškai regeneruojamas (savaime atsiplaunantis) filtras Classic/AM-EI09 skirtas šalinti iš vandens mechanines priemaišas (smėlį, smulkias mechanines daleles, rūdis) ir koloidines kilmės medžiagas. Minėtas priemaišas ir medžiagas „sulaiko“ filtro korpuse esantis filtravimo užpildas, o vėliau automatiškai pašalina į drenažą (kanalizaciją) atbulinio praplovimo metu. Išsamiau apie automatiškai atsiplaunančių užpilamųjų filtrų veikimą žiūrėkite čia.

2. Naudojimas.

Automatinis mechaninio valymo filtras Classic/AM-EI09 veikia Single darbo režimu ir naudojamas tais atvejais kai išvalyto vandens poreikis nėra didelis ((pilnai atidaryti standartiniai 1-2 vandens maišytuvai (1,0m³/h arba 2 maišytuvai nepilnai). Toks įrenginys pvz. gali būti montuojamas kotedžuose ar privačiose namų valdose, kai vandenyje aptinkamas didelis vandens drumstumas ar mechaninių priemaišų kiekis. Filtras naudojamas siekiant apsaugoti nuo abrazyvinio susidėvėjimo ir priešlaikinių vamzdyno, santechninės įrangos, buitinės technikos (indaplovių, skalbimo mašinų, vandens šildymo įrengimų) gedimų, t.p. naudojamo ir vartojamo vandens savybėms pagerinti.

3. Įrangos komplektacija.

3.1. Sistema sukomplektuota pilnai automatiniu valdymo vožtuvu. Veikimo principas, sandara, reguliavimas ir nustatymas pateikti naudojimo Instrukcijoje.

3.2. Filtravimo įrangos „bazė“ - standartinis korpusas 10x44'' pagamintas iš polietileno ir apipintas stiklo pluošto siūlais. Gaminys atitinka higienos, saugumo bei technologinius reikalavimus.

3.3. Filtravimo terpė: įvairių struktūrų, tankio ir dydžio kvarcinis smėlis ir antracitas.

4. Filtro montavimas.

Montavimo darbai vykdomi laikantis „ Automatinių užpilamųjų filtrų montavimo, nustatymo, paleidimo eksploatacijai ir garantinio aptarnavimo INSTRUKCIJA“ reikalavimų, kuri pristatoma kartu su įranga.

5. Pagrindiniai techniniai duomenys. Pagaminta Lietuvoje.

 

 

Valdymo vožtuvas Pilnai automatinis
Filtro korpuso išmatavimai (coliais) 10x44
Filtravimo užpildo kiekis (litrais) 35
Išmatavimai (Plotis x Gylis x Aukštis cm.) 25x25x130
Darbinis filtro našumas (m³/h) 0,6
Maksimalus (trumpalaikis) filtro našumas (m³/h) 1,0
Gamintojo rekomendacija keisti filtravimo užpildą (metais) 3-7
Pajungimo diametras (coliais) 1
Darbinis slėgio diapazonas (barais) 2,5-8
Darbinis temperatūros diapazonas (ºC) 2-40
Regeneracijų trukmė (min.)* 12-15
Vandens sąnaudos regeneracijos metu* 200-260
Garantinis laikotarpis (mėnesiais) 24

 

*Pastaba: nurodyti vidutiniai parametrai, jie kinta atsižvelgiant į vandens bei filtro užterštumo laipsnį, taip pat kiekvieno objekto specifiką.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Vandens filtras Classic/AM-EI09

Vandens filtras Classic/AM-EI09

Automatiškai regeneruojamas (savaime atsiplaunantis) vandens filtras Classic/AM-EI09 skirtas šalinti iš vandens mechanines priemaišas (smėlį, smulkias mechanines daleles, rūdis) ir koloidines kilmės medžiagas.